\

Олексій Павленко: Агросектор — лідер боротьби з корупцією в Україні

 

«За останніми даними, оприлюдненими Transparency International Ukraine, наразі аграрна галузь демонструє одні з найкращих показників щодо рівня зменшення корупції в Україні. Це — позитивний сигнал як для вітчизняного, так і для зарубіжного бізнесу, інвесторів, що працюють в АПК України», — повідомив Міністр аграрної політики та продовольства України ОлексійПавленко під час аграрного телемарафону та каналі NewsOne.

Як було вказано, український бізнес оцінює зменшення рівня корупції у сфері сільського господарства з — 0,97 до — 0,69 балів (за шкалою від -5 до +5). Також за останні 6 місяців кількість підприємств, що стикалися з корупцією у галузі зменшилася із 14.4% до 12.9%, що становить найменший показник серед інших сфер економіки.

Міністр Олексій Павленко наголосив: «Боротьба з корупцією є одним із пріоритетів Мінагрополітики, успіх якої допомагає відновити впевненість у чесних та прозорих правилах роботи в Україні. Особливих зусиль з антикорупційної боротьби докладаємо у лісовій та рибній галузях, що протягом десятиліть потерпають від фінансових зловживань».